Zaległości z Łososiem

Już dziś rozegrana zostanie cała zaległa kolejka, której odbycie 4 kwietnia uniemożliwiła zimowa pogoda. KS Tymbark w wyjazdowym spotkaniu zmierzy się z Łososiem Łososina Dolna.

Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek KS Tymbark jest liderem tabeli mając 56 punktów na koncie. O dwa punkty mniej ma drużyna Szaflar a na trzecim miejscu z 52 punktami znajduje się Olimpia Pisarzowa. Z szansami na awans są również Orkan i Turbacz.

Z Klasy Okręgowej najprawdopodobniej spadną 4 drużyny. Dzisiejszy rywal znajdując się obecnie na 10. miejscu w tabeli z dorobkiem 35 punktów broni się przed spadkiem. Pomimo miejsca w tabeli, Łosoś nie jest drużyną łatwą. Świadczy o tym m.in stosunek bramek 39-41. Mało bramek strzelonych, ale i również straconych. W ostatnich spotkaniach Łosoś wygrał z Orłem Wojnarowa 0:2, przegrał z Jarmutą 3:2, z Huraganem 1:0 oraz wygrał z Dunajcem 5:0. Jesienią KS Tymbark przegrał u siebie z Łososiem 1:2.

Dzisiejsze spotkanie jest bardzo ważne w walce o awans. Przy ewentualnej stracie punktów przez drużyny aspirujące do awansu KS Tymbark bardzo zbliży się do IV ligi. Mecz nie będzie łatwy, ale zawodnicy wiedzą czego chcą i wierzą że nikt nie może stanąć im na drodze do upragnionego celu. Walka do końca KST!

17. kolejka Klasy Okręgowej
Łosoś Łososina Dolna - KS Tymbark