Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zalesianka Zalesie
Pauza
Turbacz Mszana Dolna
1:5
Gorce Kamienica
Witów Mszana Górna
0:3
Dobrzanka Dobra
Olimpia Pisarzowa
1:3
Laskovia Laskowa
Ostra Olszówka
2:0
LKS Jodłownik
Orkan Niedźwiedź
1:5
KS Tymbark
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Laskovia Laskowa
Pauza
KS Tymbark
5:1
Olimpia Pisarzowa
Dobrzanka Dobra
3:0
Turbacz Mszana Dolna
Gorce Kamienica
4:3
Ostra Olszówka
Zalesianka Zalesie
2:1
Witów Mszana Górna
LKS Jodłownik
- : -
Orkan Niedźwiedź
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Witów Mszana Górna
Pauza
Laskovia Laskowa
1:5
KS Tymbark
Orkan Niedźwiedź
1:3
Gorce Kamienica
Ostra Olszówka
2:9
Dobrzanka Dobra
Turbacz Mszana Dolna
2:2
Zalesianka Zalesie
Olimpia Pisarzowa
- : -
LKS Jodłownik
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tymbark
Pauza
Gorce Kamienica
5:2
Olimpia Pisarzowa
Dobrzanka Dobra
2:2
Orkan Niedźwiedź
Zalesianka Zalesie
2:2
Ostra Olszówka
Witów Mszana Górna
1:2
Turbacz Mszana Dolna
LKS Jodłownik
- : -
Laskovia Laskowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Turbacz Mszana Dolna
Pauza
KS Tymbark
7:2
LKS Jodłownik
Laskovia Laskowa
2:4
Gorce Kamienica
Orkan Niedźwiedź
0:5
Zalesianka Zalesie
Olimpia Pisarzowa
1:2
Dobrzanka Dobra
Ostra Olszówka
4:3
Witów Mszana Górna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Jodłownik
Pauza
Gorce Kamienica
2:1
KS Tymbark
Dobrzanka Dobra
6:0
Laskovia Laskowa
Zalesianka Zalesie
2:3
Olimpia Pisarzowa
Turbacz Mszana Dolna
2:4
Ostra Olszówka
Witów Mszana Górna
2:1
Orkan Niedźwiedź
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostra Olszówka
Pauza
KS Tymbark
1:0
Dobrzanka Dobra
LKS Jodłownik
2:1
Gorce Kamienica
Laskovia Laskowa
0:5
Zalesianka Zalesie
Orkan Niedźwiedź
2:1
Turbacz Mszana Dolna
Olimpia Pisarzowa
3:3
Witów Mszana Górna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gorce Kamienica
Pauza
Turbacz Mszana Dolna
1:1
Olimpia Pisarzowa
Ostra Olszówka
8:2
Orkan Niedźwiedź
Dobrzanka Dobra
8:0
LKS Jodłownik
Witów Mszana Górna
2:9
Laskovia Laskowa
Zalesianka Zalesie
1:0
KS Tymbark
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Niedźwiedź
Pauza
Gorce Kamienica
1:3
Dobrzanka Dobra
LKS Jodłownik
2:5
Zalesianka Zalesie
Laskovia Laskowa
6:0
Turbacz Mszana Dolna
KS Tymbark
10:1
Witów Mszana Górna
Olimpia Pisarzowa
2:6
Ostra Olszówka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dobrzanka Dobra
Pauza
Turbacz Mszana Dolna
0:4
KS Tymbark
Zalesianka Zalesie
0:0
Gorce Kamienica
Orkan Niedźwiedź
0:1
Olimpia Pisarzowa
Ostra Olszówka
4:3
Laskovia Laskowa
Witów Mszana Górna
5:0
LKS Jodłownik
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Pisarzowa
Pauza
Laskovia Laskowa
3:0
Orkan Niedźwiedź
Dobrzanka Dobra
0:2
Zalesianka Zalesie
LKS Jodłownik
1:2
Turbacz Mszana Dolna
Gorce Kamienica
3:1
Witów Mszana Górna
KS Tymbark
1:0
Ostra Olszówka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zalesianka Zalesie
Pauza
Laskovia Laskowa
2:3
Olimpia Pisarzowa
Gorce Kamienica
4:0
Turbacz Mszana Dolna
LKS Jodłownik
1:1
Ostra Olszówka
Dobrzanka Dobra
5:2
Witów Mszana Górna
KS Tymbark
- : -
Orkan Niedźwiedź
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Laskovia Laskowa
Pauza
Witów Mszana Górna
3:1
Zalesianka Zalesie
Turbacz Mszana Dolna
1:4
Dobrzanka Dobra
Orkan Niedźwiedź
3:2
LKS Jodłownik
Olimpia Pisarzowa
0:1
KS Tymbark
Ostra Olszówka
0:1
Gorce Kamienica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Witów Mszana Górna
Pauza
Zalesianka Zalesie
6:0
Turbacz Mszana Dolna
KS Tymbark
2:6
Laskovia Laskowa
LKS Jodłownik
1:5
Olimpia Pisarzowa
Dobrzanka Dobra
6:2
Ostra Olszówka
Gorce Kamienica
7:1
Orkan Niedźwiedź
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tymbark
Pauza
Laskovia Laskowa
1:1
LKS Jodłownik
Ostra Olszówka
0:5
Zalesianka Zalesie
Orkan Niedźwiedź
3:8
Dobrzanka Dobra
Turbacz Mszana Dolna
1:3
Witów Mszana Górna
Olimpia Pisarzowa
3:13
Gorce Kamienica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Turbacz Mszana Dolna
Pauza
Witów Mszana Górna
4:0
Ostra Olszówka
Zalesianka Zalesie
1:0
Orkan Niedźwiedź
Gorce Kamienica
6:1
Laskovia Laskowa
Dobrzanka Dobra
3:0
Olimpia Pisarzowa
LKS Jodłownik
1:4
KS Tymbark
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Jodłownik
Pauza
KS Tymbark
3:3
Gorce Kamienica
Orkan Niedźwiedź
1:3
Witów Mszana Górna
Ostra Olszówka
3:2
Turbacz Mszana Dolna
Olimpia Pisarzowa
1:2
Zalesianka Zalesie
Laskovia Laskowa
2:7
Dobrzanka Dobra
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostra Olszówka
Pauza
Witów Mszana Górna
6:2
Olimpia Pisarzowa
Zalesianka Zalesie
6:1
Laskovia Laskowa
Gorce Kamienica
8:0
LKS Jodłownik
Dobrzanka Dobra
1:3
KS Tymbark
Turbacz Mszana Dolna
0:3
Orkan Niedźwiedź
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Gorce Kamienica
Pauza
Laskovia Laskowa
6:3
Witów Mszana Górna
KS Tymbark
1:0
Zalesianka Zalesie
Orkan Niedźwiedź
3:0
Ostra Olszówka
Olimpia Pisarzowa
0:2
Turbacz Mszana Dolna
LKS Jodłownik
3:4
Dobrzanka Dobra
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Niedźwiedź
Pauza
Turbacz Mszana Dolna
4:2
Laskovia Laskowa
Witów Mszana Górna
1:2
KS Tymbark
Zalesianka Zalesie
1:2
LKS Jodłownik
Dobrzanka Dobra
1:1
Gorce Kamienica
Ostra Olszówka
3:0
Olimpia Pisarzowa
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Dobrzanka Dobra
Pauza
Olimpia Pisarzowa
1:2
Orkan Niedźwiedź
Gorce Kamienica
3:1
Zalesianka Zalesie
Laskovia Laskowa
3:0
Ostra Olszówka
KS Tymbark
3:0
Turbacz Mszana Dolna
LKS Jodłownik
3:2
Witów Mszana Górna
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Pisarzowa
Pauza
Witów Mszana Górna
2:5
Gorce Kamienica
Zalesianka Zalesie
0:3
Dobrzanka Dobra
Turbacz Mszana Dolna
4:1
LKS Jodłownik
Orkan Niedźwiedź
1:0
Laskovia Laskowa
Ostra Olszówka
1:6
KS Tymbark
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości