KS Tymbark zmierzy się z Dunajcem

Nasza drużyna z początkiem długiego weekendu zmierzy się na własnym obiekcie z Dunajcem Nowy Sącz. Mecz ten zostanie rozegrany w najbliższą środę o godzinie 18:00.

Drużyna gości zajmuje po 25 rozegranych meczach ostatnie miejsce w tabeli zdobywając do tej pory tylko 14 punktów i ma tyle samo punków co drużyna Orła Wojnarowa. W ostatniej kolejce Dunajec przegrał na własnym boisku z Grodem Podegrodzie 0:1 i tym samym zostały mu tylko matematyczne szanse na utrzymania się w Lidze Okręgowej.

KS Tymbark w ostatnim meczu przełamał swoją złą passę wygrywając na wyjeździe z Ogniwem Piwniczna Zdrój 2:0 tym samym wrócił na pozycję lidera mając przewagę tylko jednego punktu nad drużyną z Szaflar.

W pierwszej rundzie po bardzo dobrej grze nasz zespół wygrał w Nowym Sączu 7:0. Mecz z drużyną z Nowego Sącza może okazać się dobrym widowiskiem ponieważ drużyna Dunajca prawdopodobnie będzie wzmocniona przez kilku zawodników grających w wydzielonej lidze juniorów. Spowoduje to że młodzi zawodnicy podejdą do meczu ambitnie i będą chcieli pokazać się na boisku lidera z jak najlepszej strony.

Zapraszamy więc wszystkich sympatyków piłki nożnej na mecz w którym nasza drużyna powalczy o kolejne punkty przybliżające do zajęcia miejsca dającego awans.

27. kolejka V ligi
KS Tymbark - Dunajec/Start Nowy Sącz