Weekend pełen emocji

Przed drużyną i sympatykami KS Tymbark weekend pełen wrażeń. Zmierzymy się z dwoma drużynami chętnymi na awans - Turbaczem Mszana Dolna i Olimpią Pisarzowa.

Podopieczni Mariana Tajdusia po rozegraniu 18 spotkań (jedno zaległe z Sokołem Słopnice) posiadają o 3 punkty mniej niż KS Tymbark i są na 3 miejscu w tabeli. Na bilans ten złożyło się 12 spotkań wygranych, 3 remisy i 3 porażki. Turbacz przegrywał w meczach derbowych z Płomieniem 1:0 i Orkanem 1:0 oraz z dobrze dysponowanymi Szaflarami 5:3.

Zespół ze Mszany Dolnej wiosną pokonał Jarmute aż 7:3, zremisował z Łososinie Dolnej 2:2 i ledwo wygrał w ostatnich minutach z Grodem u siebie 2:1. Najlepszym strzelcem w KS Turbacz a jednocześnie na czele klasyfikacji ligowej jest Marcin Drobny z 17 bramkami na koncie.

W niedzielę natomiast rozegramy spotkanie na pięknym stadionie w Pisarzowej. Tamtejsza Olimpia jest obecnie na 5. miejscu w tabeli. Z 35 punktami ale a aż 6 porażkami na koncie. W rundzie jesiennej pokonaliśmy zespół Olimpii aż 5:1 na własnym stadionie. Zespół z Pisarzowej wciąż myśli o awansie i nie zamierza odpuścić. Do lidera z Tymbarku traci w tym momencie 7 punktów.

W przeciągu 2 dni zapowiadają się dwa bardzo ciekawe pojedynki. Zmierzą się ze sobą drużyny, które będą walczyć z całych sił o zdobycie cennych punktów na szczycie tabeli. Dla zawodników KS Tymbark założenie jest proste - liczy się tylko 6 punktów i pozostanie na fotelu lidera!

Gorąco zapraszamy wszystkich kibiców na te interesujące widowiska! Do zobaczenia!

21. kolejka V ligi
KS Tymbark - Turbacz Mszana Dolna