Już dziś gramy z Korzenną!

Po ciężkim derbowym weekendzie przed nami kolejne spotkania o ważne ligowe punkty. Już dziś przed własną publicznością zmierzymy się z drużyną ULKS Korzenna.

Zespół z Korzennej po 20 rozegranych spotkaniach z 25. punktami zajmuje 10. miejsce w tabeli. Na ich dorobek punktowy złożyło się 8 zwycięstw, 1 remis i aż 11 porażek. Korzenna zdecydowanie lepiej radzi sobie na własnym obiekcie, gdzie triumfowała 6 razy a na wyjazdach jedynie 2. Można powiedzieć, że drużyna Artura Sejuda jest ligowym "średniakiem", lecz potrafi też zaskoczyć, gdzie przykładem może być remis 1:1 z Turbaczem, czy wysokie zwycięstwo (5:1) z Łososiem. Jesienią drużyna z Tymbarku po niełatwym spotkaniu. wygrała 2:0 na obiekcie w Korzennej.

Zimą doszło do sporych zmian w klubie. Po długich latach pracy prezesa Jakuba Stawiarskiego zastąpił młody Albert Szczerba. Najlepszym strzelcem w drużynie goście jest Marek Olszewski. Na obecny sezon głównym celem zespołu jest spokojne utrzymanie w Klasie Okręgowej, ale plany na przyszłość na pewno są większe o czym świadczą bardzo dobre wyniki grup młodzieżowych.

Mamy nadzieje, że pogoda dopiszę i licznie zgromadzona publiczność będzie gorąco wspierać naszą drużynę w walce o kolejne ligowe punkty i utrzymanie fotela lidera! Gorąco zapraszamy!!

W spotkaniu za nadmiar żółtych kartek na pewno nie zagra Tobiasz Sułkowski.

23. kolejka V ligi
KS Tymbark - ULKS Korzenna