KST - KS Zakopane już jutro!

Już w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 (godzina zmieniona na prośbę gości) miejscowy KST rozegra kolejne spotkanie na froncie zmagań czwarto ligowych. Przeciwnikiem będzie drużyna KS Zakopane. Będzie to trzecie i zarazem ostatnie spotkanie z serii „Trójmeczu z góralami”

Nasz sobotni przeciwnik z dorobkiem 10 punktów (jeden mecz zaległy) zajmuje w tabeli 10 miejsce, z bilansem bramkowym 8 strzelonych, 10 straconych. W ostatniej kolejce KSZ na własnym terenie pokonało w derbach Podhala LKS Szaflary 3-2. KS Zakopane na wyjazdach poniósł dwie porażki i raz zremisował, więc na pewno goście będą chcieli ten bilans poprawić.

Miejscowi w ligowej tabeli plasują się na 5 miejscu z dorobkiem 13 punktów (dwa mecze zaległe) z bilansem bramkowym 11 strzelonych, 8 straconych. W ostatniej kolejce KST wywalczył bezcenne 3 punkty pokonując na wyjeździe Wolskiego Lubań Maniowy 2-1. Jeżeli nasi zawodnicy w sobotę zagrają z takim zaangażowaniem, determinacją, z konsekwencją wykonają założenia taktyczne nakreślone przez trenera to o poziom meczu możemy być spokojni. A czy zdobędziemy 3 punkty? To pokaże boisko.

Ten mecz będzie szczególny dla Krzysia Kordeczki, który w seniorskiej piłce w pierwszej jedenastce debiutował właśnie w meczu KSZ (1-1) na własnym boisku w wieku 16 lat. Naszemu bramkarzowi życzymy powodzenia, a naszej drużynie zwycięstwa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie i liczymy, iż mimo niesprzyjającej godziny przybędziecie na nasz stadion wspierać piłkarzy. Do boju KST !!!

9. kolejka IV ligi
KS Tymbark - KS Zakopane