Czas na Tuchovię!

Już w najbliższą niedzielę (04.10 godz. 14:00) KS Tymbark wybiera się do Tuchowa na mecz z tamtejsza Tuchovią. Gospodarze w ligowej tabeli zajmują ostatnie miejsce z dorobkiem 4 punktów (2 mecze zaległe) i ze zdobyczą bramkową 9-19. Gospodarze tego starcia odnieśli jedno zwycięstwo i raz zremisowali, pozostałych pięć meczy przegrali. Na początku września doszło do zmiany na ławce trenerskiej u naszych niedzielnych rywali i od tego momentu Tuchovia prezentuje się znacznie lepiej.

Nasza drużyna w ostatnich spotkaniach prezentuje się bardzo dobrze, w poprzedniej kolejce pokonaliśmy KS Zakopane 2-0. Tymbarczanie z dorobkiem 16 punktów (2 mecze zaległe) w ligowej tabeli plasują się na trzecim miejscu ze zdobyczą bramkową 13-8. Na taki wynik bramkowy składa się pięć zwycięstw, jeden remis i jedna porażka.

Podopieczni Rafała Mazura na ten wyjazd jadą w pełni skoncentrowani i świadomi, że czeka ich ciężki mecz, w którym muszą zaprezentować pełnię swoich umiejętności. Mając w pamięci spotkania z Tuchovią wiemy, że to nie będzie spacerek i pozycja gospodarzy w tabeli nie odzwierciedla ich umiejętności piłkarskich. KST jedzie walczyć o komplet punktów i takie nastawienie przyświeca piłkarzom.

Serdecznie zapraszamy na wyjazd naszych kibiców aby czynnie wspierali naszych zawodników. Do boju KST !!!

to

10. kolejka IV ligi