Solidna lekcja od Barcic

Na inauguracje rozgrywek KS Tymbark przegrał wysoko z bardzo dobrze spisującą się Barciczanką.

Od początku spotkania drużyna gości pokazała się z dużo lepszej strony i to oni mieli więcej sytuacji na strzelenie gola. W piekielnym upale jaki był tego dnia młoda drużyna z Barcic walczyła na 100% do ostatnich minut gry. Barciczanka jest jedną z lepszych drużyn z jaką mieliśmy okazje zmierzyć się w ostatnich latach. Gdyby nie proste błędy zawodników KST wynik mógł być zdecydowanie mniejszy, ale to goście zdecydowanie zasłużyli na zwycięstwo.

KS TYMBARK - Barciczanka Barcice 0:5 (0:2)

TYMBARK: Zawada – Wojtasiński, Boczoń, Olejarz (80 Damian Porębski), Zasadni (46 Ł. Ryś), Sułkowski, M. Ryś (46 Niezabitowski), S. Porębski, Dariusz Porębski Urbański, Mrózek (75 Krywoborodenko)

BARCICZANKA: Bieniek–Szczepanik, Łukasik, Kalisz (87 Kozak), Marek Maślejak, Tarasek (80 Michał Maślejak), A. Zawiślan, T. Zawiślan, Zinjak, Tokarczyk (70 Chochorowski), Krupa (87 Szteniowicz)

Bramki:

0-1 Krzysztof Tarasek 15
0-2 Krzysztof Tokarczyk 18
0-3 Dariusz Łukasik 58
0-4 Arkadiusz Zawiślan 79
0-5 Wojciech Kalisz 84

Sędziowali: Jarosław Kuźniar – Dariusz Pokwiczał, Kazimierz Dziubek (KS Kraków).

Żółte kartki: Tomasz Olejarz – Arkadiusz Zawiślan.

Kolejne spotkanie KS Tymbark rozegra już w czwartek. W półfinałach PP LPPN zmierzy się w Słopnicach z tamtejszym Sokołem. Początek spotkania o godz. 18:00.