Ogniwo wywozi z Tymbarku 3 punkty

Po spotkaniu KST z Ogniwem to przyjezdni wywożą z Tymbarku 3 punkty. Obie drużyny pokazały się z dobrej strony. Ogniwo wykorzystało dwa błędy defensywy naszej drużyny, a nam wciąż zawodzi skuteczność. Po stracie punktów przez Turbacz KS Tymbark pozostaje liderem tabeli.

KS TYMBARK – OGNIWO PIWNICZNA-ZDRÓJ 1 : 2 (1 : 1)

1-0 Czaja 4, 1-1 Oleksy 35, 1-2 Cetnarowski 56

Żółta kartka: Kubiela (Ogniwo)

Sędziował: Gabriel Antoszak - KS Gorlice

TYMBARK: Zawada – Dariusz Porębski, Olejarz (89 Hochoł), Wojtasiński, Kurczab – Boczoń, Sułkowski, D. Miśkowiec (60 Kuzak), Urbański - Kurek (75 Ryś), Czaja (81 M. Miśkowiec).

Obiecujący był początek w wykonaniu gospodarzy. W 2 minucie Urbański oddał strzał z 30 metrów i piłka odbiła się od poprzeczki. Chwilę później Urbański ponownie uderzył z dystansu, bramkarz gości odbił piłkę przed siebie, a nadbiegający Czaja celną dobitką umieścił piłkę w siatce. Po upływie 20 minut Ogniwo radziło sobie coraz lepiej w ofensywie. W 35 minucie goście doprowadzili do wyrównania, gdy po długim podaniu za plecy obrońców, Oleksy z 16 metrów skutecznym lobem pokonał Zawadę. Również drugą połowę lepiej zaczęli gospodarze. W 54 minucie z 5 metrów z ostrego kąta uderzał Czaja, ale piłka odbiła się od słupka. Chwilę później przyjezdna drużyna przeprowadziła szybką kontrę, którą celnym strzałem wykończył Cetnarowski. Do końca spotkania Tymbark posiadał wyraźną przewagę. Stworzył kilka znakomitych okazji, szansę na gola zmarnował dwukrotnie Urbański, a także Olejarz, M. Miśkowiec i Sułkowski. Goście szczęśliwie utrzymali prowadzenie do końca.

/źródło: limanowa.in/