Zdobyć niezdobyte. Misja Wolski Lubań Maniowy

Już w najbliższą niedzielę (20.09) KS Tymbark czeka wyjazd do Wolskiego Lubania Maniowego. Mecz odbędzie się o godzinie 15. Spotkanie to będzie kolejnym z serii „trójmeczu z góralami”.

Drużyna naszego niedzielnego przeciwnika ze swojego stadionu uczyniła prawdziwą twierdzę. Wszystkie mecze rozegrane na własnym boisku miejscowi zakończyli zwycięstwami. „Ofiarami” górali byli kolejno MLKS Żabno (2-1), KS Zakopane (2-0), Ciężkowianka (1-0). W ostatniej kolejce Lubań uległ na wyjeździe Szaflarom w 2-3. Lubań z dorobkiem 15 punktów zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli, zdobywając 13 bramek przy 7 straconych.

Tymbarczanie z dorobkiem 10 punktów (mając dwa zaległe spotkania) plasują się na 8. miejscu, strzelając 9 bramek, tracąc 7. W ostatniej kolejce Harnasie pokonali na własnym stadionie Watrę Białkę Tatrzańską 1-0, zdobywając bramkę w doliczonym czasie gry.

KST na niedzielny mecz wybiera się z dużymi nadziejami i z aspiracjami powalczenia o punkty, które przywiezione z tak gorącego terenu zapewne będą bezcenne w ostatecznym rozrachunku. Trener Rafał Mazur powinien dysponować optymalną kadrą która pozwoli na zestawienie najmocniejszej meczowej jedenastki.

Serdecznie zapraszamy kibiców na mecz do Lubania aby wspierać swoich ulubieńców. Do boju KST !!!

8. kolejka IV ligi
Wolski Lubań Maniowy - KS Tymbark