Porażka w derbach z Olimpią.

Porażka w derbach z Olimpią.

KS Tymbark 1:4 Olimpia Pisarzowa (0:2)

Żółte kartki: Damian Porębski, Tokarczyk, M. Kordeczka
Czerwona kartka: 73' M. Kordeczka (w efekcie dwóch żółtych)

Skład KST: Pietrzak – Skiba (70 Dariusz Porębski, 80 Sobczak), Marut, Damian Porębski, Zwierczyk (46 Zasadni) – Wikar (70 Czyrnek), S. Porębski, M. Kordeczka, Tokarczyk, Kluska – Kęska.

Słaby mecz w wykonaniu naszych zawodników. Już w 9 minucie po błędzie bramkarza straciliśmy pierwszego gola. Kolejna bramka dla Olimpii wpadła w 33 minucie. Do szatni schodziliśmy z wynikiem 0:2. W drugiej połowie niestety dalej przewagę na boisku miała Olimpia czego efektem były kolejne stracone bramki w 49 i 63 minucie. W 90 minucie po pięknym strzale honorowego gola dla naszej drużyny zdobył debiutujący w tym meczu Kęska. 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości