Wyniki drużyn młodzieżowych KST.

Wyniki drużyn młodzieżowych KST.

Młodziki: KS Tymbark 0:2 Uran Łukowica

We wtorek (tj. 29.08.2017r.) swój pierwszy mecz w sezonie rozegrała drużyna Młodzików KST. Ulegli zdecydowanemu faworytowi rozgrywek Uranowi Łukowica, przegrywając 0:2. Jednak naszej drużynie Młodzików należą się ogromne brawa za walkę! 

Juniorzy: Dobrzanka Dobra 4:1 KS Tymbark 

Dzisiaj (tj. 2.09.2017 r.) godz. 10.00 drużyna juniorów rozegrała na wyjeździe mecz derbowy z Dobrzanką Dobra. Po trudnym meczu i braku zaangażowania ze strony naszych zawodników zostaliśmy wysoko pokonani.

Trampkarze: KS Tymbark 6:2 LKS Mordarka

Na inaugurację sezonu nasi trampkarze rozgromili LKS Mordarka 6:2 na własnym terenie.

Bramki dla Tymbarku zdobyli: 2 Tomasz Zwierczyk, Atłas Krzysztof, Patryk Majda, Bednarczyk Filip oraz Maksymilian Puchała. Gratulujemy! 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości