Ostatni sparing wiosny

Runda wiosenne zbliża się wielkimi krokami. Już za tydzień inauguracja rundy wiosennej i pierwsze derby - Sokół Słopnice.

Przed nami więc ostatni sparing wiosny - drużyna KS Tymbark zmierzy się z grającym w Klasie A grupa Podhale KS Wierchy Rabka Zdrój. Od 20 grudnia 2014 roku trenerem drużyny jest Wojciech Tajduś, który od rundy wiosennej jest również trenerem tymbarskich juniorów.

Drużyna z Rabki po rundzie jesiennej zajmuje 3 miejsce w lidze ze stratą 1 punktu do lidera. W odbytych sparingach przegrali m.in z Sokołem Słopnice (4:2), KS Zakopane (10:2) czy zremisowali z vice liderem Klasy Okręgowej LKS Szaflary 1:1.

Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę 22 marca o godzinie 15:30 na boisku rezerwowym w Tymbarku.
Zbiórka zawodników przed meczem 14:45.

Trening w dniu dzisiejszym o godz. 17 na boisku rezerwowym.