Zatrzymać fotel lidera!

W ostatniej kolejce rundy jesiennej lider KS Tymbark zmierzy się z drużyną zamykająca ligową tabelę Orłem Wojnarowa.

Przed ostatnią kolejką rundy jesiennej piłkarze z Tymbarku zajmują pierwszą pozycje z 31 punktami. Coraz bardziej po piętach depcze im LKS Szaflary z zaledwie jednym punktem straty do lidera. Zaległe spotkanie mają przed sobą Turbacz (28 pkt, 3.m) i Ogniwo (25 pkt, 5.m). Orkan Szczyrzyc z 26 punktami jest na 4 miejscu.

Orzeł Wojnarowa to zespół zamykający ligową tabelę. Na swoim koncie ma 10 punktów, czyli o 21 mniej niż KS Tymbark. Drużyna z Wojnarowej może pochwalić się 2 zwycięstwami, 4 remisami i aż 8 porażkami. Początek rundy dla Orła nie był taki zły. Na otwarcie zremisowali z 5. w tym momencie Orkanem Szczyrzyc (0:0), następnie przegrali w Mszanie Dolnej 0:3 i wygrali z Olimpią Pisarzowa 1:0. W 5. kolejce wygrali z 2. w tabeli LKS Szaflary 1:0.

Po tym okresie, czyli od początku września wojnarowianie nie potrafili wygrać żadnego spotkania. Remisowali z Huraganem 0:0, Płomieniem 2:2 i Łososiem 2:2. Żadnych punktów nie zdobyli w rywalizacji z Korzenną 3:2, Hartem 2:0, Ogniwem 3:0, Dunajcem 5:3, Jarmutą 3:0, Sokołem 5:1 i w ostatniej kolejce z Grodem 1:0. Patrząc na spotkania wyjazdowe Orzeł ma na swoim koncie 5 porażek i 1 remis.

Po spotkaniu z Hartem (14. w tabeli) wiemy już, że nie ma meczy łatwych, niezależnie na jakim miejscu w tabeli jest przeciwnik. Życzmy sobie, aby mecz rozpoczął się tak pozytywnie jak w Szczawnicy w ostatniej kolejce. Poprawmy statystyki spotkań w roli gospodarza. Pokarzmy swoją siłę. Udowodnijmy, że jesteśmy najlepszą drużyną ligi!

Zapraszamy na stadion! Do zobaczenia w niedziele!

15. kolejka V ligi
KS Tymbark - Orzeł Wojnarowa
9. listopad 2014r. (niedziela), godz. 11:00
Stadion w Tymbarku