Trójmecz z góralami. Na początek Watra

Już w najbliższą niedziele (13.09) na stadionie w Tymbarku odbędzie się spotkanie w ramach siódmej kolejki IV ligi małopolskiej - grupy wschodniej. Miejscowy KS Tymbark podejmować będzie drużynę Watry Białka Tatrzańska. Nasz niedzielny rywal obecnie zajmuje piątą pozycje w ligowej tabeli z 12 punktami na koncie. Na taką zdobycz punktową przekładają się cztery zwycięstwa i dwie porażki. Watra zdobyła 8 bramek, tracąc przy tym 5.

Natomiast nasza drużyna z dorobkiem 7 punktów plasuje się na pozycji numer 9. KST wygrał 2 mecze jeden zremisował oraz jeden przegrał. Bilans bramkowy to 8 bramek strzelonych i 7 straconych.

Trener Rafał Mazur będzie miał do dyspozycji optymalną kadrę. To w nogach i głowach zawodników drzemią ogromne możliwości, które muszą zostać pokazane w niedzielne popołudnie. Tym meczem zaczynamy serie trzech kolejnych spotkań z „góralami’. Ważne aby ją dobrze zacząć.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do obejrzenia tego spotkania. Do boju KST!!

7. kolejka IV ligi
KS Tymbark - Watra Białka Tatrzańska