Sparing z Glinikiem

Chociaż obecna aura na to nie wskazuje, runda wiosenna rusza już za dwa tygodnie. Przed nami już przedostatni sprawdzian przed zbliżającymi się spotkaniami ligowymi.

W najbliższą sobotę przeciwnikiem żółto-zielonych będzie Glinik Gorlice. IV-ligowiec po rundzie jesiennej z 14 punktami zajmuje 14 miejsce w tabeli. Na chwilę obecną Glinik musi walczyć o utrzymanie w lidze. W dotychczas rozegranych meczach sparingowych drużyna z Gorlic zdecydowanie wygrywała, m.in 10:3 z LKS Uściem Gorlickim czy ostatnio z Unią Tarnów 4:2.

Ostatnie spotkanie obydwu drużyn miało miejsce 27 czerwca 2013 roku, kiedy to KST pokonał gospodarzy 0:2 zdobywając tym samym Puchar Polski OZPN Nowy Sącz.

Spotkanie odbędzie się w Gorlicach w sobotę o godz. 15:30. Wyjazd z klubu 12:30. Zbiórka 12:15.