Kontynuować passę w Tęgoborzy

W najbliższą niedziele KS Tymbark rozegra już 10. spotkanie o ligowe punkty w ramach Nowosądeckiej Klasy Okręgowej. Tym razem przeciwnikiem żółto-zielonych będzie Hart Tęgoborze. Drużyna znad Jeziora Rożnowskiego po 8. spotkaniach zajmuje 16. czyli ostanie miejsce w ligowej tabli.

Drużyna z Tęgoborzy ma na swoim 2 zwycięstwa, 5 porażek i jeden remis. Na boisku Hart zwyciężył raz, ze znajdującym się na 13. miejscu w tabeli Orłem Wojnarowa (2:0). 3 punkty zanotowali również za walkower z Dunajcem, gdzie na boisku zwyciężyła drużyna z Nowego Sącza (4:2). Hart jako gospodarz przegrywał z Płomieniem Limanowa (0:2), Ogniwem Piwniczna (0:1) i w derbach z Łososiem Łososina Dolna (1:2). W roli gościa nie udało się wygrać z Jarmutą Szczawnica (4:1) i Sokołem Słopnice (2:1). W ostatniej kolejce zespół z Tegoborzy zanotował 1 punkt po remisie 0:0 z Grodem Podegrodzie. W najbliższą środę Hart rozegra zaległe spotkanie z Huraganem Waksmund.

Hart ma statystycznie mało strzelonych, ale również straconych bramek (8:11). Najlepszym strzelcem drużyny z 4 bramkami na koncie jest Krystian Dziedzic.

KS Tymbark nie zamierza w Tęgoborzy zakończyć dobrej passy zwycięstw. Drużyna zdaje sobie jednak sprawę, że liga jest nieprzewidywalna i zaangażowanie na boisku musi być stuprocentowe nie zależnie od tego czy gramy z pierwszą czy ostatnią drużyną w tabeli. Tym bardziej, że po ewentualnej stracie punktów Turbacza mamy szansę na lidera tabeli!

W składzie KST mogą zajść pewnie zmiany. Najprawdopodobniej w miejsce Damiana Porębskiego wejdzie wracający po przerwie Kamil Kuzak. W spotkaniu prawdopodobnie nie zobaczymy również Sławka Boczonia.

Gorąco zapraszamy do kibicowania w najbliższą niedziele w Tęgoborzy!

10. kolejka V ligi
Hart Tęgoborze - KS Tymbark