Już jutro walczymy o ligowe punkty!

Tym razem seniorzy KS Tymbark rozpoczną rundę wiosenną wcześniej niż zwykle. Już jutro po ligowe punkty pojedziemy do Borzęcina Górnego rozegrać awansem spotkanie z XX kolejki spotkań z tamtejszym Sokołem.

Ostatnie starcie z piłkarzami Sokoła odbyło się bardzo niedawno, bo tylko 3 miesiące temu. Zaległy mecz z V kolejki zakończył się wynikiem 0:3 na niekorzyść tymbarczan. Najwyższy czas na rewanż.

KS Tymbark po 15 rozegranych spotkaniach z dorobkiem 19 punktów zajmuje 10 miejsce mając 6 zwycięstw, 1 remis i aż 8 porażek na koncie. Sobotni rywal naszych zawodników znajduje się o dwa oczka wyżej w ligowej tabeli mając 21 punktów na koncie.

W jutrzejszym spotkaniu z powodu nadmiaru żółtych kartek pauzować będzie Tomek Olejarz. Z powodu pauzy po czerwonej kartce w meczu nie zagra też nasz nowy nabytek Patryk Tatara.

Sędzią sobotniego spotkania będzie Pan Hubert Kożuch z KS Nowy Sącz.

Cała drużyna jest mocno skoncentrowana przed jutrzejszym pojedynkiem. Wierzymy, że to właśnie spotkanie z Borzęcinem będzie tym, które zakończy naszą serie porażek a bramka gospodarzy będzie nam sprzyjać. Piłkarze na to liczą więc wierzmy w to i my, kibice! Do boju KST!!

XX. kolejka IV ligi
Sokół Borzęcin Górny - KS Tymbark