Mamy lidera! 3 pkt w Tęgoborzy

Po ciężkim spotkaniu w Tęgoborzy, gdzie w równym stopniu zarówno boisku jak i sędziowie utrudniali składną grę obu drużyną wywozimy cenne 3 punkty. 3 punkty na wagę lidera! Po zremisowanym pojedynku Turbacza z Korzenną mamy 2 punkty przewagi nad 2. miejscem.

HART TĘGOBORZE – KS TYMBARK 0 : 1 (0 : 0)

59` 0:1 Czaja

żółte kartki: Olejarz, Urbański

sędziował: Piotr Folwarski - KS Nowy Targ

TYMBARK: Zawada – Olejarz, Wojtasiński, Kurczab, Dariusz Porębski – Sułkowski, D. Miśkowiec (88 M. Miśkowiec), Urbański, Czech (58 Kuzak) – Kurek (90 Hochoł), Czaja.

Mecz toczyły się w bardzo trudnych warunkach, na wyjątkowo grząskiej murawie. W pierwszej połowie po strzale Kurka, zmierzająca do siatki piłka zatrzymała się w błocie. Ze względu na warunki obie drużyny miały poważne problemy z rozegraniem akcji ofensywnej. Gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. W 59 minucie padł jedyny gol tego spotkania. Po strzale D. Miśkowca w polu karnym gospodarzy powstałe ogromne zamieszanie. Najwięcej zimnej krwi zachował Czaja, który celnym strzałem pokonał bramkarza miejscowych.

/źródło: limanowa.in/