Lider wraca do Tymbarku!

Po długiej serii bez zwycięstwa KS Tymbark wreszcie zwycięża. Tym samym po przerwie w liderowaniu pierwsze miejsce w tabeli znów należy do KST. Nie tylko dzięki zwycięstwu w Łomnicy, ale również dzięki gubieniu punktów przez drużyny ze szczytu. Drużyna inaczej podeszła do meczu, lepiej też wyglądała na boisku. Miejmy nadzieję, że zawodnicy i trener znaleźli powód gorszej dyspozycji i kolejne spotkania będą już dominacją lidera. Przed nami pełne wrażeń zakończenie sezonu, ponieważ w ciągu 18 dni rozegramy 5 spotkań, gdzie każde z nich jest na wagę awansu. Najbliższe już za 2 dni, kiedy to w środę zmierzymy się z ostatnią drużyną tabeli Dunajcem Nowy Sącz. A tak było w niedzielę:

OGNIWO PIWNICZNA ZDRÓJ – KS TYMBARK 0 : 2 (0 : 1)

0:1 Olejarz 40, 0:2 Czaja 48

Skład: Zawada – Wojtasiński, Ł. Ryś, Olejarz, Kurczab – Ślazyk, Porębski (80 Zapała), Sułkowski (75 K. Boczoń), Miśkowiec – Urbańśki (85 Hochoł), Czaja (70 Kurek)

Mecz z Ogniwem toczył się pod dyktando gości. W pierwszej połowie minimalnie niecelne strzały oddał Porębski i Urbański. Tymbark swoją przewagę udokumentował golem w 35 minucie. Z rzutu rożnego dośrodkował Czaja a z 3 metrów celnie główkował Olejarz. Po zmianie stron Tymbark szybko podwyższył rezultat. Obrońcy gospodarzy nie poradzili sobie z dalekim wykopem Zawady. Piłkę w polu karnym przejął Czaja i precyzyjnym uderzeniem z 7 metrów umieścił piłkę w siatce. Goście mogli zdobyć trzeciego gola, ale piłka po główce Urbańskiego trafiła w poprzeczkę. Ogniwo w drugiej połowie miało jedną klarowną sytuację, strzał Cetnarowskiego z 16 metrów obronił Zawada.

/źródło: limanowa.in/