Górnik Wieliczka pokonany w sparingu

Dzisiaj na stadionie w Wieliczce rozegrane zostało kolejne spotkanie sparingowe. Mecz zakończył się wynikiem 0:1 po bramce... Przemka Zawady.

W meczu pokazaliśmy dużo ambicji, wytrwałości i woli walki. Na uwagę zasługuje fakt, iż dzień wcześniej wszyscy grający dziś zawodnicy rozegrali minuty na boisku a na ławce znajdowało się dwóch zawodników na zmianę, w tym bramkarz. Z tego też powodu w drugiej połowie w roli napastnika pojawił się Przemek Zawada, który okazał się najskuteczniejszy. Górnik miał dziś do dyspozycji dwie "jedenastki" i to oni mieli więcej pewnych okazji do strzelenia gola.

Górnik Wieliczka - KS TYMBARK 0:1 (0:0)

bramka: Zawada

Skład: Zawada - Dariusz Porębski, Ł. Ryś, Boczoń, Olejarz - testowany, S. Porębski, M. Ryś, testowany, testowany - Czaja
ponadto zagrali: Kordeczka, Wolski

trening - piątek - 18:30
niedziela - PP z Uran Łukowica - 17:00