Zmiana planów - Poprad i Limanovia

W tym tygodniu drużyna seniorów KS Tymbark nie rozegra jednego tak jak było zaplanowane wcześniej sparingu, lecz dwa. Pierwszy mecz odbędzie się już jutro o godzinie 15:45 na boisku Zawady w Nowym Sączu a przeciwnikiem będzie Poprad Muszyna.

MKS Poprad Machnik Muszyna jest to klub który obecnie występuje w III lidze małopolsko-świętokszyskiej. Po rundzie jesiennej zespół zajmuje 14 miejsce z 17 punktami na koncie. Od lutego trenerem Popradu jest Kordian Wójs, który przejął stery bo Robercie Moskalu. W dotychczasowym sparingach drużyna z Muszyny zremisowała z FK Družstevník Plavnica 2:2, wygrała z Popradem Rytro 3:2, Mfk Slovan Giraltovce 4:1, LKS Korzenną 6:1 oraz ponownie z FK Družstevník Plavnica 2:1.

Zbiórka przed wyjazdem na mecz z Popradem Muszyna w klubie o godz. 14:00.

Kolejnym sparingpartnerem KST będzie MKS Limanovia Szubryt. Mecz odbędzie się w niedziele o godz. 11 najprawdopodobniej na stadionie Płomienia Limanowa. W drużynie II-ligowca zagrają piłkarze, którzy nie znajdą miejsca w "11" na sobotnie ligowe spotkanie z Wisłą Puławy.

Zapraszamy!