Z Grodem na wyjeździe

Liga okręgowa nabiera tempa. W najbliższy weekend rozegrana zostanie już trzecia kolejka w której KS Tymbark podejmie na wyjeździe Gród Podegrodzie.

Po dwóch kolejkach liderem ligi jest Turbacz, który strzelił już 11 bramek a stracił jedynie 2. Tabelę zamyka Sokół Słopnice i Jarmuta Szczawnica z zerowym dorobkiem punktów. W tych właśnie klubach w tym tygodniu zaszły zmiany na ławkach trenerskich. Po 7 latach pracy z drużyną ze Słopnic pożegnał się Andrzej Zalewski, w jego miejsce wskoczył dobrze znany tymbarczanom Franciszek Mrózek, który jest również trenerem drużyn młodzieżowych w KS Tymbark. W Szczawnicy za 4 lata pracy podziękowano Andrzejowi Darlewskiemu, jego miejsce zajął znany z pracy w KS Zakopane Jerzy Grabara.

KS Tymbark w sobotę o godzinie 17 podejmie drużynę Grodu Podegrodzie. Po dwóch kolejkach Gród ma na swoim koncie 2 pkt, po remisie 2:2 z Łososiem i 1:1 z Płomieniem. Niewiele można stwierdzić po wynikach, niewiele też wiadomo co dzieję się w klubie, ponieważ klub jest mało medialny. Po sezonie z drużyną pożegnał się Jacek Ruchała - były szkoleniowiec KST. Nowym trenerem został Tadeusz Kazała. W sparingach przed sezonem również remis, 3:3 z Dunajcem Nowy Sącz. W ubiegłym sezonie Gród zajął 11 miejsce w lidze.

Sędzią głównym spotkania będzie Mariusz Zoń z KS Podhale.

3. kolejka V ligi
Gród Podegrodzie - KS Tymbark