Walka o fotel lidera w Mszanie Dolnej

Tym razem pojedynek derbowy ma na celu nie tylko wyłonienie lepszej drużyny z regionu, ale również zapewnienie sobie pozycji lidera. Turbacz Mszana Dolna po 4 kolejkach ma na swoim koncie komplet punktów i znakomity bilans bramkowy 18:3.  Na przedzie listy najlepszych strzelców Klasy Okręgowej znajduje się Marcin Drobny - bramkostrzelny napastnik Turbacza, pomimo rozegrania jedynie 4 kolejek przez jego drużynę ma na swoim koncie już 8 goli.

Drużyna z Mszany Dolnej na chwilę obecną robi wrażanie pewniaka do awansu. Tymbark, po ostatnim ważnym mentalnie zwycięstwie jest zmobilizowany do walki o najwyższe cele. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, wręcz hit rundy jesiennej. Gorąco zapraszamy kibiców na spotkanie!

6. kolejka V ligi
Orkan Szczyrzyc - Turbacz Mszana Dolna