Świątecznie z LKS Szaflary

Po ciężkim dla nas spotkaniu w Ciężkowicach nadszedł czas na pełną mobilizację i wyjazd do Zakopanego. To właśnie tam na obiekcie Centralnego Ośrodka Sportu rozegramy spotkanie w ramach już 27. kolejki z LKS Szaflary.

Nasz jutrzejszy rywal ma na swoim koncie 27 punktów co daje mu 14. miejsce w tabeli z zaległym spotkaniem z KS Zakopane. W ostatnich 5 spotkaniach zanotował P-P-R-Z-P co dało mu 4 punkty.

KS Tymbark jest w ciągłej dobrej passie od 10 kwietnia nie przegrywając ani jednego spotkania i zdobywając 21 punktów, a by lepiej porównać dwie drużyny z ostatnich 5 spotkań to nasz bilans to R-R-Z-Z-R więc i 11 bardzo ważnych punktów.

Czy LKS Szaflary poddało się i pogodziło z grą w przyszłym sezonie w "okręgówce"? Ciężko w to wierzyć. Drużyna ta jest bardzo ambitna i gdy tylko dobrze zmobilizuje się do spotkania będzie potrafiła pokazać się z najlepszej strony. Przed naszymi rywalami jeszcze 5 spotkań więc 15 teoretycznych punktów do zdobycia, a gdy wciąż nie wiadomo jak wiele drużyn się utrzyma każdy z nich jest na wagę złota.

Tak samo dla KS Tymbark złoty jest każdy punkt lecz my do Zakopanego jedziemy po 3 punkty! Przed nami ciężki majowy weekend, bo już po 49 godzinach rozgrywamy kolejne trudne spotkanie z liderem na ich terenie.

Trzymajmy kciuki za KST i dopingujmy ich w ten świąteczny czwartek.

Relacja live za pośrednictwem regiowyniki.pl zostanie przeprowadzona przez LKS Szaflry. W komentarzach postaramy się przedstawić więcej informacji.

27. kolejka IV ligi
LKS Szaflary - KS Tymbark