Skalnik na przełamanie?

Już w najbliższą sobotę o godzinie 14:00 na stadionie w Tymbarku rozegrana zostanie 14. kolejka IV ligi małopolskiej grupy wschodniej. Miejscowy KS Tymbark podejmował będzie drużynę Skalnika Kamionka Wielka.

Nasz najbliższy przeciwnik w ligowej tabeli plasuje się na 4. pozycji z dorobkiem 20 punktów i stosunkiem bramek 21-16. Na taką zdobycz punktową składa się 6 zwycięstw, 2 remisy i 4 porażki. W ostatniej kolejce drużyna Skalnika odniosła okazałe zwycięstwo na swoim stadionie z LKS Szaflary w stosunku 4-1.

Nasz KST zdobył do tej pory w rozgrywkach ligowych 19 punktów co daje mu 5. pozycję w tabeli, strzelając 20 bramek tracąc 19. Zwycięstwo miejscowi odnieśli w 6 meczach, remisując 1, a wyższość przeciwników musieli uznać w 4 spotkaniach. W ostatniej kolejce na własnym obiekcie ulegli BKS-owi Bochnia 1-4.

Była to bolesna porażka, bo mimo gry w liczebnej przewadze przez prawie godzinę meczu i prowadzeniu 1-0 daliśmy sobie wydrzeć zwycięstwo, popełniając szkolne błędy w defensywie. Nikt kto był na tym spotkaniu nie umiał odpowiedzieć na pytanie dlaczego w jednym momencie każdy nasz zawodnik przestał grać. Szybko o tej porażce trzeba zapomnieć i skoncentrować się tylko na każdym kolejnym meczu, aby na koniec rundy jesiennej zgromadzić możliwie jak największą ilość punktów.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie kibiców. Nie obiecujemy emocji, bo tych w ostatnim czasie jest chyba zbyt wiele, a do tego są one raczej negatywne. W tym meczu potrzebujemy przełamania i punktów, które pozwolą nam spokojnie myśleć o kolejnym spotkaniu.

14. kolejka IV ligi
KS Tymbark - Skalnik Kamionka Wielka