Powrót wiosny i mecz z Grodem

Po dwutygodniowej przerwie spowodowanej powrotem zimy przed nami kolejne ligowe spotkanie. Tym razem na drodze KS Tymbark stanie Gród Podegrodzie.

Wiosnę drużyna z Tymbarku rozpoczęła bardzo udanie. Przed rekordowo licznie zgromadzoną publicznością KS Tymbark widowiskowo pokonał sąsiednią drużynę Sokół Słopnice 4:0 i pozostał na fotelu lidera. Cała czołówka ligowej tabeli przewidywalnie zwyciężyła swoje spotkania i tym samym szczyt tabeli pozostał bez zmian. KS Tymbark ma punkt przewagi nad LKS Szaflary, 2 pkt nad Turbaczem i 8 nad Orkanem i Olimpią.

Tym razem naszym przeciwnikiem będzie Gród Podegrodzie, który z 21 punktami zajmuję 10. miejsce w ligowej tabeli. Na swoim koncie mają 6 zwycięstw, 3 remisy i 7 porażek. W rundzie jesiennej KS Tymbark pokonał na wyjeździe Gród 0:1 po bramce Dawida Kurczaba. W ostatnim spotkaniu Gród wygrał u siebie z Łososiem Łososina Dolna 3:2.

Drużyna jest zmotywowana, ponieważ każda strata punktów naszej drużyny przy wygranych Szaflar i Turbacz zrzuca nas z 1. miejsca. Gorąco zapraszamy na mecz i mamy nadzieję, że kibice znów poniosą naszą drużynę do zwycięstwa!

Po przerwie z racji nadmiaru żółtych kartek do kadry wracają Tomek Olejarz i Tomek Kurek. W spotkaniu nie zagra natomiast Jan Zasadni.