Pojedynek beniaminków!

Już jutro (18.10) o godzinie 11 na stadionie w Tymbarku miejscowi podejmować będą drużynę LKS SZAFLARY. Goście są beniaminkiem IV ligi tak samo jak gospodarze.

Z dorobkiem 13 punktów zajmują 13 lokatę w ligowej tabeli, odnosząc 4 zwycięstwa, jeden remis i 5 porażek. . Zdobyli 22 bramki tracąc 23. Należy zwrócić uwagę na fakt, iż 7 spotkań Szaflary rozegrały na wyjezdzie. W ostatniej kolejce nasi przeciwnicy ponieśli wysoką porażkę na własnym stadionie z BOCHEŃSKIM KS-em 0-4.

Harnasie natomiast w ubiegłym tygodniu na własnym stadionie odnieśli okazałe zwycięstwo z drużyną CIĘŻKOWIANKI CIĘŻKOWICE 4-0. W ligowej tabeli z dorobkiem 19 punktów zajmują 4 pozycję. Na ten dorobek punktowy składa się 6 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki. KST ma na swoim koncie 18 zdobytych bramek a straconych 12.

Jutrzejszy mecz dla gospodarzy będzie szansą na zadomowienie się w górnych rejonach tabeli co z pewnością pozytywnie wpłynie na drużynę. SZAFLARY natomiast chcąc utrzymać kontakt z czołówka muszą ten mecz wygrać. Mając w pamięci pojedynki obydwu drużyn (3-2, 4-2 w sezonie 2014/2015 liga okręgowa) możemy być pewni, że w jutrzejszym meczu padną bramki.

Serdecznie zapraszamy na jutrzejsze spotkanie kibiców. Emocje gwarantowane. Do boju KST!

12. kolejka IV ligi
KS Tymbark - LKS Szaflary