Obie drużyny juniorów zwycięskie!

Z racji dużej ilości zawodników w rocznikach juniorskich KS Tymbark zdecydował zgłosić do rozgrywek drugą drużynę juniorską. Druga drużyna swoje spotkania będzie rozgrywać w ramach spotkań II Ligi Limanowskiej Juniorów.

W pierwszym spotkaniu juniorzy KS Tymbark pokonali drużynę Witów Mszana Górna 6:1 a aż 5 bramek już w pierwszej połowie zdobył Sławek Porębski. Bramkarza pokonał również Mateusz Czyrnek.

KS TYMBARK - WITÓW MSZANA GÓRNA 6:1

skład: Pach (Łącki 46');P. Sobczak, Duda, Smaga, Banach (Kaptur 75'); Maciej Czyrnek, E. Sobczak (46' Surdziel), Kordeczka (46' Zapała), Porębski, Kulig (46' Mateusz Czyrnek), Gąsiorek.

Druga drużyna miała rozegrać spotkanie z LKS Rupniów, lecz drużyna gości nie stawiła się na spotkanie. Tym samym 3 punkty lądują w Tymbarku.

Kolejne spotkania już w tym tygodniu w Tymbarku. Druga drużyna we wtorek o godz. 17:00 podejmie Krokus Przyszowa, a pierwsza drużyna w środę o 17:00 Turbacz Mszana Dolna. Zapraszamy!