Harmonogram spotkań drużyn młodzieżowych

Juniorzy już dziś rozegrają 4. kolejkę spotkań w I Limanowskiej Lidze Juniorów. Będzie to pierwsze spotkanie na własnym stadionie w tym sezonie. Mecz z Zenitem Kasinka Mała rozpocznie się o godzinie 16:45. Gorąco zapraszamy!

Trampkarze w 6. kolejce spotkań podejmą w Dobrej tamtejszą Dobrzankę. Mecz w sobotę o godzinie 12:00.

Młodzicy natomiast swoje kolejne spotkanie rozegrają we wtorek 23 września, a przeciwnikiem będzie Orkan Niedźwiedź. Mecz odbędzie się w Tymbarku o godzinie 16:30.

juniorzy - KS Tymbark - Zenit Kasinka Mała, piątek, godz. 16:45 TERMINARZ   TABELA

trampkarze - Dobrzanka Dobra - KS Tymbark, sobota, godz. 12:00 TERMINARZ   TABELA

młodzicy - KS Tymbark - Orkan Niedźwiedź, wtorek, godz. 16:30 TERMINARZ   TABELA