Pierwsze wzmocnienia KS Tymbark

Wielkimi krokami zbliżają się mecze ligowe, a już w niedzielę pierwsze spotkanie Pucharu Polski. KS Tymbark zmierzy się z beniaminkiem klasy A - Uranem Łukowica.

KS Tymbark doszedł do porozumienia z klubem LKS Mordarka w sprawie dwóch zawodników. Na stałe w naszym zespole występować będzie będący już na półrocznym wypożyczeniu Mateusz Ryś. Urodzony w 1992 roku pomocnik nie miał wielu szans na zaprezentowanie tymbarskiej publiczności swoich umiejętności z racji choroby, natomiast na sparingach przed nowym sezonem spisuje się bardzo dobrze.

Kolejnym zawodnikiem jest o rok młodszy Marcin Niezabitowski. Marcin występuje na pozycji napastnika lub pomocnika. W LKS Mordarka był jednym z najskuteczniejszych strzelców. Popularny "Mezo" przechodzi do naszej drużyny na zasadzie półrocznego wypożyczenia.

Gorąco witamy w drużynie oraz życzymy wielu sukcesów oraz zdrowia!