Już w sobotę Puchar z Olimpią!

Już w najbliższą sobotę czeka nas interesujące sportowe wydarzenie. KS Tymbark w IV rundzie Pucharu Polski PPN Limanowa podejmie niedawnego rywala z Klasy Okręgowej Olimpię Pisarzowa.

Obie drużyny przystąpiły do Pucharu w III rundzie. KS Tymbark wygrał z Uranem Łukowica 0:2, a Olimpia po nieprzystąpieniu do spotkania Ostrej Olszówka/Raba Niżna do IV rundy przeszła walkowerem.

W ubiegłym sezonie zespół z Pisarzowej minimalnie otarł się o awans do IV ligi, gdzie ich losy ważyły się w ostatniej kolejce. Na chwilę obecną wciąż jest jedną z drużyn, które prezentują wysokie aspiracje w walce o awans w nadchodzącym sezonie.

W ubiegłym sezonie KST wysoko wygrało 5:1 na własnym boisku, a na wiosnę po trudnym spotkaniu zremisowało 1:1 w Pisarzowej.

Spotkanie zapowiada się bardzo gorąco, ponieważ klub z Pisarzowej na pewno będzie chciał pokazać, że jest drużyną lepszą i to właśnie oni zasługują na awans w przyszłym roku.

Kibice KS Tymbark pierwszy raz będą mogli zobaczyć na własnym stadionie nowych zawodników m.in Marcina Krywobodorenko, Adriana Mrózka, Marcina Niezabitowskiego czy Sławka Porębskiego, który wraca do Tymbarku po półrocznym wypożyczeniu do juniorów Limanovii.

Z racji wyjazdu w spotkaniu nie zobaczymy: Darka Porębskiego, Dawida Gąsiorka oraz Krzyśka Kordeczki.

IV runda Pucharu Polski
KS Tymbark - Olimpia Pisarzowa