Po punkty do Korzennej

Już jutro nasz zespół rozegra spotkanie w ramach 8. kolejki Nowosądeckiej Klasy Okręgowej, w której zagramy w Korzennej z miejscowym ULKS. Drużyna z Korzennej po 7 spotkaniach zajmują 8. miejsce w tabeli. Na swoim koncie mają zwycięstwa:  3:1 z Huraganem, 3:2 z Orłem Wojnarowa, 5:1 z Łososiem, oraz porażki: 1:4 z Dunajcem,  0:1 z Jarmutą, 1:4 z Sokołem oraz w ostatniej kolejce 0:5 z Grodem. W ostatnim meczu czerwoną kartką został ukarany bramkarz Artur Sejud oraz obrońca Krzysztof Bajorek, za co będą pauzować w najbliższym spotkaniu z KST. Najlepszymi strzelcami w drużynie z Korzennej są Przemysłam Szambelan oraz Marek Olszewski, którzy na swoim koncie mają po 3 bramki.

KS Tymbark do Korzennej zdecydowanie jedzie 3 punkty. Bo ostatnich bardzo dobrych spotkaniach w wykonaniu naszej drużyny atmosfera jest wyśmienita. Każdy też zdaje sobie sprawę, że liga jest nieprzewidywalna i 3 punkty same nie przyjdą. Za nadmiar żółtych kartek pauzować będzie Marcin Urbański. Po ostatnim spotkaniu do składu wraca Łukasz Ryś.

Zapraszamy kibiców na mecz do Korzennej.

8. kolejka V ligi
ULKS Korzenna - KS Tymbark