Nabór rocznika 2010!

Uwaga uwaga! Klub Sportowy KS Tymbark ogłasza nabór do sekcji piłki nożnej rocznika 2010! Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców oraz dziewczynki do wzięcia udziału w treningach.

Trenerem rocznika będzie Wojciech Tajduś - trener II klasy, posiada dyplom AGH oraz AWF ze specjalności trenerskiej trenował dzieci i młodzież w klubach takich jak KS Zakopane, Turbacz Mszana Dolna czy Limanovia. Ma na swoim koncie kilka staży trenerskich m.in. w Wiśle Kraków czy Sandecji Nowy Sącz. Obecnie w naszym klubie jest trenerem juniorów. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy w przedszkolach.

Co najważniejsze - treningi będą odbywać się bezpłatnie!

Gorąco zapraszamy zainteresowanych rodziców na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się na stadionie głównym Klubu Sportowego KS Tymbark 22 lipca, tj w środę o godzinie 16:00.

Dodatkowe informacje pod numerami telefonów:

Wojciech Tajduś - 501 808 421
Grzegorz Kałużny - 698 863 422