Łosoś Łososina Dolna - KS Tymbark

Na niektórych portalach internetowych pojawiła się informacja o odwołaniu ( z powodu złych warunków atmosferycznych ) wszystkich spotkań w ramach 17-stej kolejki Ligi Okręgowej. Informacja ta nie jest do końca zgodna z prawdą ponieważ nasza drużyna, zgodnie z planem rozegra jutro wyjazdowe spotkanie w Łososinie Dolnej z tamtejszym Łososiem. Według informacji które napływają z Łososiny Dolnej boisko nadaje się do gry i jutrzejszy mecz rozpocznie się bez przeszkód.

W poprzedniej kolejce Łosoś poniósł porażkę w wyjazdowym spotkaniu z Grodem Podegrodzie 3:2 natomiast KS Tymbark zwyciężył w derbowym pojedynku Sokół Słopnice 4:0. Na obecną chwilę drużyna z Łososiny Dolnej zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 24 punktów.

W rundzie jesiennej KS Tymbark przegrał przed własną publicznością z drużyną Łososia 1:2. Czas więc wziąć rewanż za tamtą porażkę i odrobić stracone punkty o które na pewno nie będzie łatwo.

Zbiórka i wyjazd zawodników w Klubie o godz. 11.45. Początek spotkania o godz. 14.00. Zapraszamy.