Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Łużna
0:1
Gród Podegrodzie
Zalesianka Zalesie
2:0
Błyskawica Rupniów
Huragan Waksmund
1:2
Skalnik Kamionka Wielka
Jarmuta Szczawnica
3:0
Kolejarz Stróże
Sokół Stary Sącz
2:1
KS Tymbark
Laskovia Laskowa
1:1
Ogniwo Piwniczna Zdrój
Poprad Rytro
7:3
Sokół Słopnice
Wierchy Rabka Zdrój
4:1
Orzeł Wojnarowa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Poprad Rytro
2:1
Wierchy Rabka Zdrój
Kolejarz Stróże
- : -
Huragan Waksmund
Sokół Słopnice
1:0
Błyskawica Rupniów
Gród Podegrodzie
0:2
Jarmuta Szczawnica
Skalnik Kamionka Wielka
3:0
Zalesianka Zalesie
KS Tymbark
1:4
LKS Łużna
Orzeł Wojnarowa
2:2
Laskovia Laskowa
Ogniwo Piwniczna Zdrój
0:0
Sokół Stary Sącz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zalesianka Zalesie
1:0
Kolejarz Stróże
Jarmuta Szczawnica
5:0
KS Tymbark
Sokół Stary Sącz
1:2
Orzeł Wojnarowa
LKS Łużna
1:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
Laskovia Laskowa
1:1
Poprad Rytro
Huragan Waksmund
0:1
Gród Podegrodzie
Wierchy Rabka Zdrój
1:0
Sokół Słopnice
Błyskawica Rupniów
1:0
Skalnik Kamionka Wielka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogniwo Piwniczna Zdrój
2:1
Jarmuta Szczawnica
Kolejarz Stróże
3:3
Błyskawica Rupniów
Orzeł Wojnarowa
3:2
LKS Łużna
Sokół Słopnice
3:2
Skalnik Kamionka Wielka
Gród Podegrodzie
1:2
Zalesianka Zalesie
KS Tymbark
0:4
Huragan Waksmund
Poprad Rytro
4:1
Sokół Stary Sącz
Wierchy Rabka Zdrój
4:0
Laskovia Laskowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Kamionka Wielka
2:2
Kolejarz Stróże
Zalesianka Zalesie
4:2
KS Tymbark
Jarmuta Szczawnica
4:0
Orzeł Wojnarowa
Sokół Stary Sącz
1:2
Wierchy Rabka Zdrój
Huragan Waksmund
2:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
Laskovia Laskowa
3:3
Sokół Słopnice
LKS Łużna
0:1
Poprad Rytro
Błyskawica Rupniów
1:1
Gród Podegrodzie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tymbark
0:1
Błyskawica Rupniów
Orzeł Wojnarowa
0:1
Huragan Waksmund
Sokół Słopnice
4:1
Kolejarz Stróże
Ogniwo Piwniczna Zdrój
0:7
Zalesianka Zalesie
Gród Podegrodzie
0:0
Skalnik Kamionka Wielka
Poprad Rytro
1:1
Jarmuta Szczawnica
Laskovia Laskowa
4:3
Sokół Stary Sącz
Wierchy Rabka Zdrój
6:0
LKS Łużna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zalesianka Zalesie
3:0*
Orzeł Wojnarowa
Kolejarz Stróże
3:4
Gród Podegrodzie
Skalnik Kamionka Wielka
5:0
KS Tymbark
Jarmuta Szczawnica
2:1
Wierchy Rabka Zdrój
Sokół Stary Sącz
0:3
Sokół Słopnice
LKS Łużna
3:3
Laskovia Laskowa
Huragan Waksmund
2:3
Poprad Rytro
Błyskawica Rupniów
4:1
Ogniwo Piwniczna Zdrój
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogniwo Piwniczna Zdrój
0:2
Skalnik Kamionka Wielka
KS Tymbark
3:6
Kolejarz Stróże
Orzeł Wojnarowa
4:1
Błyskawica Rupniów
Sokół Słopnice
6:0
Gród Podegrodzie
Sokół Stary Sącz
2:0
LKS Łużna
Poprad Rytro
3:0
Zalesianka Zalesie
Wierchy Rabka Zdrój
6:0
Huragan Waksmund
Laskovia Laskowa
3:1
Jarmuta Szczawnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Stróże
0:2
Ogniwo Piwniczna Zdrój
LKS Łużna
0:2
Sokół Słopnice
Gród Podegrodzie
5:0
KS Tymbark
Jarmuta Szczawnica
3:1
Sokół Stary Sącz
Huragan Waksmund
3:2
Laskovia Laskowa
Skalnik Kamionka Wielka
3:2
Orzeł Wojnarowa
Błyskawica Rupniów
0:3
Poprad Rytro
Zalesianka Zalesie
2:4
Wierchy Rabka Zdrój
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wojnarowa
3:3
Kolejarz Stróże
Sokół Słopnice
8:0
KS Tymbark
Sokół Stary Sącz
3:4
Huragan Waksmund
Ogniwo Piwniczna Zdrój
2:3
Gród Podegrodzie
Poprad Rytro
4:0
Skalnik Kamionka Wielka
LKS Łużna
1:4
Jarmuta Szczawnica
Laskovia Laskowa
2:2
Zalesianka Zalesie
Wierchy Rabka Zdrój
7:1
Błyskawica Rupniów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Stróże
2:4
Poprad Rytro
KS Tymbark
1:1
Ogniwo Piwniczna Zdrój
Gród Podegrodzie
5:1
Orzeł Wojnarowa
Jarmuta Szczawnica
1:3
Sokół Słopnice
Błyskawica Rupniów
4:2
Laskovia Laskowa
Zalesianka Zalesie
3:3
Sokół Stary Sącz
Huragan Waksmund
3:1
LKS Łużna
Skalnik Kamionka Wielka
0:2
Wierchy Rabka Zdrój
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wojnarowa
4:0
KS Tymbark
Sokół Słopnice
3:2
Ogniwo Piwniczna Zdrój
Sokół Stary Sącz
3:1
Błyskawica Rupniów
LKS Łużna
2:0
Zalesianka Zalesie
Jarmuta Szczawnica
3:0
Huragan Waksmund
Wierchy Rabka Zdrój
6:0
Kolejarz Stróże
Poprad Rytro
3:3
Gród Podegrodzie
Laskovia Laskowa
1:5
Skalnik Kamionka Wielka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Stróże
4:3
Laskovia Laskowa
KS Tymbark
1:4
Poprad Rytro
Huragan Waksmund
2:0
Sokół Słopnice
Sokół Stary Sącz
1:2
Skalnik Kamionka Wielka
Gród Podegrodzie
2:0
Wierchy Rabka Zdrój
Ogniwo Piwniczna Zdrój
3:2
Orzeł Wojnarowa
Zalesianka Zalesie
1:1
Jarmuta Szczawnica
Błyskawica Rupniów
0:1
LKS Łużna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Waksmund
1:0
Zalesianka Zalesie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zalesianka Zalesie
- : -
Sokół Słopnice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości