Wojciech Tajduś trenerem KS Tymbark!

Z dniem dzisiejszym tj. 7.04.2016 roku trenerem seniorów KS Tymbark zostaje Wojciech Tajduś.

Wojciech Tajduś jest trenerem II klasy, absolwentem dwóch uczelni wyższych: AGH i AWF ze specjalizacją trenerską. Prowadził m.in. juniorów starszych KS Zakopane i Turbacza Mszana Dolna, grupę orlików Limanovii Limanowa, seniorów Wierchów Rabka Zdrój i Laskovii Laskowa. Odbył także kilka trenerskich stażów m.in. w Sandecji Nowy Sącz i Wiśle Kraków. Wojciech Tajduś był też w przeszłości trenerem bramkarzy w KS Zakopane i Turbaczu Mszana Dolna. W KS Tymbark obecnie prowadzi drużynę juniorów, skrzatów, jest również trenerem bramkarzy. Od dnia dzisiejszego poprowadzi również pierwszą drużynę seniorów.

Nowy trener obejmuje zespół w trudnym momencie, ale miejmy nadzieję, że będzie to zmiana na lepsze,która odmieni serię porażek w ligowe punkty.

Powodzenia trenerze!