Przełamanie z Popradem!!

Wreszcie przyszedł czas na zwycięstwo. W Rytrze pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony, a co najważniejsze byliśmy skuteczni o czym może świadczyć fakt że do 18 minuty prowadziliśmy już 0:3 i do końca meczy kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku zwyciężając 1:4!

POPRAD RYTRO – KS TYMBARK 1 : 4 (0 : 3)

8` 0:1 Bułat
12` 0:2 Węgrzynowicz
18` 0:3 Urbański
82` 0:4 Boczoń (k)
87` 1:4

TYMBARK: Zawada – Łysek, Olejarz (80 Tatara), Boczoń, D. Porębski – Czyrnek (77 M. Kordeczka), Bułat (84 Zasadni), Węgrzynowicz, Urbański (86 Lis), Krywoborodenko – Mrózek

Przed samym spotkaniem nastąpiła nagła zmiana w wyjściowej "11" z racji nawrotu urazu mięśnia Kordeczki. W bramce pojawił się Zawada a w roli młodzieżowca za Wojtasińskiego wszedł Czyrnek.

Było to pierwsze spotkanie pod okiem nowego trenera Wojciecha Tajdusia, który prowadzi drużynę od zeszłego czwartku.

Poprad został totalnie zaskoczony w pierwszej połowie, w której Tymbark przejął całkowitą kontrolę. Goście oddali kilkanaście celnych strzałów w światło bramki. Prowadzenie objęli już w 8 minucie. Obrońcy gospodarzy zbyt krótko wybili piłkę po strzale Krywoborodenki i Bułat precyzyjnie uderzył z 25 metrów. W 12 minucie po akcji Czyrnka i Krywoborodenki futbolówkę w siatce umieścił Węgrzynowicz. Chwilę później było już 3-0! Po błędzie bramkarza gospodarzy celnie z 18 metrów uderzył Urbański. Po zmianie stron tempo gry Tymbarku było już słabsze, ale nadal kontrolowali wydarzenia na boisku. W 83 minucie w polu karnym sfaulowany został Krywborodenko, a podyktowaną jedenastkę wykorzystał Boczoń. Gości w końcówce stać było tylko na honorowe trafienie. /limanowa.in/

Kolejne spotkanie już w najbliższą sobotę o godz. 13 kiedy to na własnym stadionie podejmiemy Sandację II Nowy Sącz. Zapraszamy!