Zwycięstwo w Rytrze!

Zwycięstwo w Rytrze!

Poprad Rytro 1:2 KS Tymbark (0:1)

Skład: Pietrzak - Kuc, Marut, Damian Porębski, Zasadni - Bułat (90 Łącki), Czyrnek (, S. Porębski, Tokarczyk, Kluska - Smoleń.

Tymbark objął prowadzenie w 20 minucie po składnej akcji, którą celnym uderzeniem wykończył Tokarczyk. Po przerwie prowadzenie podwyższył S. Porębski, zauważył wysuniętego bramkarza Popradu i sprytnym strzałem umieścił piłkę w siatce. W 85 minucie gospodarze zdobyli kontaktowego gola i poderwali się do walki. Kilka minut później Tymbark groźnie skontrował, ale pojedynek sam na sam z bramkarzem gospodarzy przegrał S. Porębski. W 5 minucie doliczonego czasu gry Poprad miał rzut karny, po tym jak - zdaniem sędziego - faulował Zasadni. Zawodnik Popradu fatalnie jednak przestrzelił jedenastkę.

Komentarz trenera Mariana Tajdusia.

- Bardzo dobry mecz z dużą ambicją i walką z naszej strony. Nadal borykamy się z problemami kadrowymi. Dzisiaj nie mógł wystąpić m.in. Wikar, Fortuna, M. Kordeczka, Zapała czy Dariusz Porębski. Dlatego to zwycięstwo jest dla nas wyjątkowo cenne. Wiedziałem od początku sezonu, że mimo odmłodzonego składu i różnych problemów, ten zespół na pewno będzie walczył z całych sił.

Źródło: www.limanowa.in

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości