Zwycięstwo nad Płomieniem!

W 4. kolejce spotkań KS Tymbark podejmował na wyjeździe Płomień Limanowa. Klub z Tymbarku zagrał zdecydowanie lepszą piłkę, wyróżniali się doświadczeniem i piłkarską dojrzałością. Nie brakowało sytuacji podbramkowych, lecz ciągle zawodzi skuteczność. Po golach Mateusza Czai i Tomka Kurka przywozimy z Łososiny Górnej pewne 3 punkty.

0 : 2 (0 : 1)

Żółte kartki: Odziomek - Czaja, Ryś, Kurczab, Kurek.

TYMBARK: Zawada – Kuzak (79 Wojtasiński), Olejarz, Ryś, Damian Porębski – Boczoń, Sułkowski, Kurczab (63 Dariusz Porębski), Urbański (85 Miśkowiec) – Czaja (90 Hochoł), Kurek.

PŁOMIEŃ: Ł. Koza – Bukowiec (75 Jantas), Pietruch, Guzik, M. Łątka (60 Zawada) – Kaim (65 Jańczy), Michura (70 Sz. Koza), K. Koza, T. Łątka – Odziomek, Kowalczyk.

Tak padły gole:

41` 0-1 – szybka akcja gości, Czaja otrzymał podanie z prawej strony od Kurka i precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce.

51` 0-2 – po podaniu Boczonia z bliskiej odległości piłką w siatce umieścił Kurek.

Klub z Tymbarku został przyjęty przez gospodarzy bardzo przyjaźnie. Przed meczem zawodnicy oraz działacze KST podziękowali Łukaszowi Bukowcowi za lata gry w barwach KS Tymbark.