Wyniki typowań dziewiętnastej kolejki spotkań
Wszystkie mecze 19. kolejki spotkań Nowosądeckiej Klasy Okręgowej już za nami, tym samym czas sprawdzić jak w Lidze Typerów poradzili sobie nasi zawodnicy. Tym razem o przedstawienie swoich typów poprosiliśmy Przemka Zawadę i Darka Porębskiego. Oto wyniki ich typowań:
Przemek Zawada i jego typy:
Orkan Szczyrzyc - Gród Podegrodzie 2:0 3 punkty
KS Tymbark - Płomień Limanowa 1:0 0 punktów
Łosoś Łososina Dolna - Turbacz Mszana Dolna 3:1 0 punktów
Sokół Słopnice - Olimpia Pisarzowa 1:2 0 punktów
Orzeł Wojnarowa - ULKS Korzenna 1:2 3 punkty
Jarmuta Szczawnica - LKS Szaflary 1:3 0 punktów
Huragan Waksmund - Hart Tęgoborze 2:1 3 punkty
Dunajec/Start Nowy Sącz - Ogniwo Piwniczna Zdrój 2:2 0 punktów
______________________________________________________________
9 punktów
Darek Porębski i jego typy:
Orkan Szczyrzyc - Gród Podegrodzie 2:1 1 punkt
KS Tymbark - Płomień Limanowa 3:0 0 punktów
Łosoś Łososina Dolna - Turbacz Mszana Dolna 0:2 0 punktów
Sokół Słopnice - Olimpia Pisarzowa 2:2 0 punktów
Orzeł Wojnarowa - ULKS Korzenna 0:3 1 punkt
Jarmuta Szczawnica - LKS Szaflary 1:3 0 punktów
Huragan Waksmund - Hart Tęgoborze 2:0 1 punkt
Dunajec/Start Nowy Sącz - Ogniwo Piwniczna Zdrój 1:4 0 punktów
___________________________________________________________
3 punkty
Tabela Typerów po II rundach:
1. Kamil Kuzak (5 pkt + 9 pkt) - 14 punktów
2. Damian Miśkowiec (5pkt + 7pkt) - 12 punktów
3. Grzegorz Kałużny (9pkt + 3pkt) – 12 punktów
4. Damian Porębski (6 pkt + 5 pkt) - 11 punktów
5. Dariusz Prębski (7pkt + 4 pkt) – 11 punktów
5. Tomasz Olejarz (7pkt + 4pkt) – 11 punktów
7. Mateusz Wojtasiński (4pkt + 6pkt) - 10 punktów
8. Przemek Zawada (6 pkt + 4 pkt) - 10 punktów
9. Sławek Boczoń (4pkt + 5pkt) - 9 punktów
10. Marcin Urbański (2pkt + 6pkt) - 8 punktów
11. Tomek Kurek (4pkt + 3pkt) - 7 punktów
12. Dawid Kurczab (5pkt + 2pkt) - 7 punktów
13. Mateusz Hochoł (3pkt + 3 pkt) - 6 punktów
13. Łukasz Ryś (3pkt + 3pkt) - 6 punktów
15. Mateusz Czaja (4pkt + 2pkt) - 6 punktów
Tabela III rundy Ligi Typerów:
1. Mateusz Hochoł - 9 punktów +/- mecz Turbacz-Sokół
1. Przemek Zawada - 9 punktów
3. Tomek Kurek - 6 punktów
4. Damian Miśkowiec - 5 punktów +/- mecz Turbacz-Sokół
5. Mateusz Czaja - 4 punkty
6. Darek Porębski - 3 punkty
Komentarze