Wylicytuj rękawice Adamka dla Marcinka!

Zarząd Klubu Sportowego KS Tymbark raz jeszcze pragnie wesprzeć Marcinka Sporka w walce o zdrowie. Ty razem z pomocą przybył jeden z najlepszych polskich bokserów zawodowych - sam Tomasz Adamek!!

Chciałem zdobyć coś bardzo oryginalnego, lecz bardzo rzadkiego na aukcję z pomocą dla Marcinka Sporka. Pomyślałem o bardzo znanym bokserze . Tomasz Adamek, bo o nim mowa, słysząc historię choroby Marcinka, bez wahania podarował nam dwie pary rękawic ze swoim (autentycznym) autografem. Bardzo pomocna w kontakcie z panem Adamkiem okazała się pani Agnieszka z Mszany Dolnej,której bardzo dziękuję. Osoba która zechce wylicytować rękawice, opowiem osobiście jak wszedłem w ich posiadanie.

Wiesław Czernek
Prezes Zarządu KS Tymbark

Leczenie Marcina jest wciąż bardzo kosztowne, dlatego tym bardziej gorąco zachęcamy do licytacji tak wartościowego przedmiotu!

oto link do aukcji:

Tym samych bardzo dziękujemy za licytacje koszulki piłkarskiej Cracovii. Koszulka została wylicytowana za ponad 700zł! Szczęśliwym posiadaczem przedmiotu stał się Pan Marcin Janczak z Tymbarku. Jesteśmy tym bardziej szczęśliwi, iż zdobył ją wierny kibic KS Tymbark!