Wylicytuj koszulkę Cracovii dla Marcinka!

Zarząd Klubu Sportowego KS Tymbark przekazał oryginalną koszulkę Cracovii na aukcję charytatywną z której cała suma trafi na konto Marcinka Sporka z Tymbarku. Marcin jest już po operacji, lecz dalsze leczenie jest wciąż bardzo kosztowne. Koszulka posiada 17 podpisów zawodników Cracovii wraz z ich numerami z jakimi występują na boisku. Wiemy, że wśród sympatyków KS Tymbark jest wielu kibiców Cracovii dlatego tym bardziej zachęcamy do licytacji!

oto link do aukcji:

13 września, podczas spotkania pomiędzy KS Tymbark a Watrą Białką Tatrzańską zebraliśmy ponad 1300,00 zł z wpływów z biletów oraz ze zbiórki pomiędzy członkami Klubu Sportowego Tymbark. Tym samym chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do uzbierania tej kwoty, zważywszy iż frekwencja podczas spotkania nie była wysoka :) Dziękujemy!