Wyjazdowe derby z Orkanem

Po wiosennych pojedynkach derbowych z Sokołem Słopnice i Płomieniem Limanowa przyszedł czas na Orkan Szczyrzyc. W ramach 20. kolejki spotkań Nowosądeckiej Klasy Okręgowej podejmiemy pobliski zespół w niedzielę o godzinie 17. w Raciechowicach na stadionie tamtejszego Grodziska.

Orkan po 18 rozegranych spotkaniach z dorobkiem 35 punktów zajmuje wysokie 4. miejsce w ligowej tabeli. Zwyciężyli w 11 spotkaniach, 2 zremisowali a w 5 okazali się przegranymi. Orkan bardzo dobrze spisuje się na wiosnę, wygrywając wszystkie z rozegranych trzech spotkań, nie tracąc przy tym gola. Najlepszym strzelcem w drużynie jest Michał Tabor z 8 bramkami na koncie. W spotkaniu jesiennym KST pokonał Orkan 2:1 po dwóch szybkich bramkach Tomka Kurka.

Spotkania z drużyną ze Szczyrzyca są bardzo emocjonujące, w ostatnim sędzia Mariusz Wrażeń pokazał aż 9 żółtych kartek. Trenerem Orkana jest Szymon Burliga - były szkoleniowej KS Tymbark. W klubie gra obecnie dwóch byłych zawodników KS Tymbark - Kuba Majeran i Kamil Kurczab.

W kadrze meczowej zabraknie Marcina Urbańskiego i Damiana Miśkowca pauzujących za kartki.

Zawodnicy KS Tymbark wyciągnęli wnioski z ostatniego spotkania i na boisko w Raciechowicach wyjdą odpowiednio zmotywowani i przygotowani. Zapowiada się bardzo interesujący pojedynek! Gorąco zapraszamy kibiców na to spotkanie! Poczujmy że gramy u siebie!

20. kolejka V ligi
Orkan Szczyrzyc - KS Tymbark