Wybrano nowy Zarząd KS Tymbark

27 stycznia 2015 roku o godzinie 18:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Tymbarku odbyło się Zebranie Wyborcze w związku z zakończeniem kadencji dotychczasowego zarządu. Był to drugi termin zebrania, gdyż 19 stycznia nie udało się zebrać wystarczającej ilości chętnych do Zarządu Klubu. W pierwszym terminie prezes Grzegorz Kałużny przedstawił sprawozdanie z ostatnich 2 lat. Finansową sytuacje Klubu przedstawiła Pani Księgowa Maria Tajduś, a sprawozdanie Komisji Rewizyjnej przedstawił członek Komisji Pan Tomasz Sporek.

W dniu wczorajszym w drugim terminie udało się wybrać nowy Zarząd Klubu. Uprawnionych do głosowania zostało 32 członków Stowarzyszenia KS Tymbark. Ze zgłoszonych 12 chętnych wybrano 7 osobowy Zarząd w którego skład wchodzą:

prezes - Grzegorz Kałużny

v-ce prezes - Wiesław Czernek