Wiosna - czas start!

Przed nami rozpoczęcie rundy rewanżowej w Nowosądeckiej Klasie Okręgowej. Dla lidera z Tymbarku początek rundy będzie huczny, bo podejmie u siebie przeciwnika zza miedzy Sokół Słopnice.

Po rundzie jesiennej Sokół Słopnice z 12 punktami zajmuje 13. miejsce w tabeli. Ma na swoim koncie 3 zwycięstwa (ULKS Korzenna, Orzeł Wojnarowa i Hart Tęgoborze), 3 remisy i aż 9 porażek. Na inaugurację rozgrywek KS Tymbark zdecydowanie wygrał w Słopnicach 0:4.

Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, iż Sokół to nie ta sama drużyna z którą w tamtym roku się zmierzyliśmy. Trenerem w Słopnicach został Franciszek Mrózek, były piłkarz KS Tymbark a obecnie trener trampkarzy KST. Z drużyną seniorów trenuje wielu zdolnych juniorów m.in uważany obecnie za jeden z największych talentów limanowszczyzny napastnik Kamil Śliwa, który zrezygnował z gry w juniorach Limanovii. Sokół znany jest też z tego że lepiej przepracowuje zimę niż lato i tym samym na wiosnę osiąga lepsze wyniki. Zobaczymy jak będzie tym razem.

KS Tymbark w niedzielnym spotkaniu będzie bronił pozycji lidera (przewaga 1pkt nad Szaflarami i 2pkt nad Turbaczem). Zawodnicy są coraz bardziej zgrani i miejmy nadzieję że 100% forma pojawi się właśnie wtedy, kiedy ma się pojawić, czyli na pierwsze ligowe spotkanie. Nie zabraknie przede wszystkim motywacji. Derby przed własną publicznością to nie byle jaki mecz. Lider z Tymbarku na pewno nie zapomniał jak wygrywa się takie spotkania.

Z powodu nadmiaru żółtych kartek pauzować będą Tomek Kurek i Tomek Olejarz.

Gorąco zapraszamy na spotkanie! Miejmy nadzieje, że pogoda dopiszę i trybuny wypełnią się do ostatniego miejsca. Swój doping zapowiedzieli zarówno fani Sokoła jak i sympatycy KS Tymbark. Zapowiada się ciekawe sportowe wydarzenie.

Zapraszamy!

16. kolejka V ligi