Wielki sukces trampkarzy KS Tymbark!!!

Po dużym sukcesie jakim było Mistrzostwo Ligi Trampkarzy podopieczni Franciszka Mrózka zwyciężyli baraże i w przyszłym sezonie zagrają w Małopolskiej Lidze Trampkarzy!

Trampkarze KST rozegrali dwumecz o wejście do Małopolskiej Ligi Trampkarzy z zagrożonym spadkiem KS Zakopane. W pierwszym spotkaniu w Tymbarku po bardzo dobrej grze nasi zawodnicy wygrali 2:1, natomiast dwa dni później w Zakopanym zremisowali 1:1 zapewniając sobie awans! Wydarzenie jest o tyle historyczne, iż jest to pierwsza drużyna z okręgu limanowskiego która zagra w MLT. Ogromne gratulacje dla zawodników, trenera oraz dla wszystkich, którzy wspierali młodych zawodników w osiągnięciu tego sukcesu!

Skład drużyny, która wywalczyła awans:

Konrad Mrózek, Kamil Sakowski, Grzegorz Król, Duda Grzegorz, Skrzatek Kacper, Damian Bałdo, Jakub Urbański, Zwierczyk Kacper, Szymon Majeran, Dawid Jarosz, Filip Ligas, Dawid Hojda, Konrad Węglarz, Dominik Pach, Maciek Kęska, Jakub Piaskowy orazMateusz Duda Konrad PalaczArkadiusz Śliwa Witold PiaskowyPatryk MajdaWojtek Mazanek.

trener Franciszek Mrózek
kierownik drużyny Tomasz Urbański

W sezonie 2015/2016 drużyna KS Tymbark będzie walczyć z takimi drużynami jak:

AP 21 Kraków, TS Wisła Kraków, Cracovia, AS Progres Kraków, Sandecja Nowy Sącz, MOSiR Bochnia, Tarnovia, Unia Tarnów, Okocimski Brzesko, Dalin Myślenice, Górnik Libiąż.

Już nie możemy doczekać się przyszłego sezonu! Jeszcze raz wielkie brawa !!