Ważne spotkanie w Szaflarach

W 24. kolejce spotkań Klasy Okręgowej Nowy Sącz zespół z Tymbarku czeka nie lada wyzwanie. KST podejmie na ciężkim góralskim terenie aspirujący do awansu LKS Szaflary.

Drużyna z Szaflar w obecnym momencie zajmuję 3. miejsce w ligowej tabeli ze stratą 3 punktów do lidera z Tymbarku. Posiadają tyle samo zwycięstw co KST - 14, 6 porażek (m.in niedawno z Sokołem, a w poprzedniej rundzie z Orkanem czy Huraganem). Jesienią w Tymbarku to gospodarze byli lepsi wygrywając 4:2. Drużyna LKS przyjechała na to spotkanie goła "11", a mecz kończyli w dziesięciu po kontuzji jednego z zawodników. Porównując ostatnie 5 spotkań to obie drużyny były zwycięskie tylko w jednym z nich. LKS pokonał u siebie Łososia, poza tym zremisował z Grodem i Orłem, a przegranym okazał się w starciu z Sokołem i Jarmutą. Za KST seria remisów - wszystkie kończyły się wynikiem 1:1 (Płomień, Orkan, Olimpia i Korzenna), oraz ładne zwycięstwo z Turbaczem 3:0.

Szaflary zdecydowanie lepiej grają u siebie na 11 rozegranych spotkań aż 9 wygrali, 1 zremisowali i 1 przegrali. Zdajemy sobie sprawę, że teren LKS jest ciężki a zawodnicy bardzo ambitni i zdeterminowani. Sami mamy już dość remisów i chcemy jak na lidera przystało wygrywać ważne spotkania na szczycie. W takim też calu jedziemy do Szaflar. Liczą się tylko 3 punkty!

W spotkaniu z nadmiar żółtych kartek na pewno nie zagra Mateusz Wojtasiński.

24. kolejka V ligi
LKS Szaflary - KS Tymbark