Walka o wicelidera z LKS Szaflary

W sobotę nasza drużyna rozegra spotkanie w ramach 9. kolejki Nowosądeckiej Klasy Okręgowej. Rywalem tym razem będzie obecny wicelider tabeli LKS Szaflary. Zapowiada się o tyle ciekawe spotkanie, że według tabeli drużyny są do siebie bardzo podobne. I KS Tymbark i LKS Szaflary po 8 rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie 18 punktów. Obie drużyny wygrały 6 spotkań i 2 przegrały. Różni się jedynie ilość strzelonych bramek, bo LKS ma ich 22 a KST 19. Straconych równo po 8.

Można odnieść wrażenie, że przeciwników nasz gość miał słabszych. Przegrywał 1:3 z Łososiem i 1:0 z Orłem Wojnarowa. Punkty uzbierał z Ogniwem (4:1), Dunajcem (4:1), z Huraganem (2:1), Jarmutą (4:0), Sokołem (2:1) i Grodem (5:0). Oba przegrane LKS spotkanie odbył na wyjeździe.

Na wyróżnienie w drużynie LKS Szaflary zasługuje 3 zawodników. Florian Kamiński - kapitan drużyny, ma na swoim koncie 5 bramek i 5 asyst, warto zaznaczyć że wszystkie swoje bramki strzelił w dwóch pierwszych spotkaniach, potem coś się zacięło... Mateusz Kłosowski - znany z gry w KS Zakopane, ma na swoim koncie 6 bramek i 3 asysty. Dariusz Baboń - wyróżniający się zawodnik Szaflar, na swoim koncie ma 4 bramki i 4 asysty, najlepiej oceniany zawodnik wg kibiców drużyny.

Do naszej drużyny po pauzie za nadmiar żółtych kartek wraca Marcin Urbański. Po przerwie na praktyki wraca również Kamil Kuzak, który spotkanie najprawdopodobniej zacznie na ławce rezerwowch. Po serii zwycięstw, drużyna jest optymistycznie nastawiona do pojedynku o wicelidera tabeli. Wystarczy życzyć optymalnej skuteczności, a miejmy nadzieję że zwycięska passa KS Tymbark będzie trwać. Zapraszamy na mecz!

9. kolejka V ligi
KS Tymbark - LKS Szaflary