W sobotę z Hartem Tęgoborze

W sobotę o godzinie 16:00 odbędzie się mecz w ramach 25. kolejki Nowosądeckiej Klasy Okręgowej, w którym na stadion w Tymbarku przybędzie Hart Tęgoborze - obecnie 13 drużyna ligi. Dla zespołu z nad Jeziora Rożnowskiego będzie to bardzo ważne spotkanie, ponieważ walczą o utrzymanie w lidze.

Hart zajmuje w tym momencie 13 miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów, tyle samo co 14. Gród. Przed tygodniem pomiędzy tymi drużynami doszło do rywalizacji, w której to właśnie Hart okazał się lepszy wygrywając na własnym terenie 4:2. W rywalizacji jesiennej, gdy to Hart gościł KST wygraliśmy 0:1, lecz nie było spotkanie które należało do łatwych. Bramkę na wagę zwycięstwa w 59 minucie zdobył Mateusz Czaja po podaniu Damiana Miśkowca.

Zimą w Harcie nastąpiły zmiany, zarówno w Zarządzie Klubu jak i w kadrze. Wydawać by się mogło, że wszystko zmierza do lepszego lecz na 7 kolejek przed zakończeniem rozgrywek tęgoborzanie wciąż walczą o utrzymanie zajmując 4. miejsce od końca i na 23 spotkania ma 14 przegranych.

KS Tymbark musi w tym meczu pokazać, że pierwsze 50 minut spotkania z Szaflarami to był wypadek przy pracy, a walecznością jaką pokazali w kolejnych minutach tego spotkania rozpoczynać każde kolejne. Na górze tabeli jest bardzo ciasno, wiec każde kolejne zwycięstwo jest dla nas na wagę złota!

Przybądźmy licznie na to spotkanie i pokażmy jak ważne jest wsparcie "12 zawodnika"! Już jutro wszyscy na mecz!

Sędzią głównym tego spotkania będzie Pan Wacław Gargula z Nowego Sącza.